Show must go on

My – parta 𝗕𝗥𝗜𝗗𝗚𝗘𝗪𝗔𝗧𝗘𝗥 – vyjadřujeme maximální podporu všem zavedeným opatřením v souvislosti s koronavirem a děkujeme všem, kteří je dodržují.

V našem klasickém logu se drží tři lidé velmi natěsno kolem ramen (také může působit jako most). Ty jsme nyní rozpojili, čímž dokazujeme podporu k dodržování vzdálenosti mezi lidmi a zároveň tím symbolizujeme, že jsme celá společnost na homeoffice. Takže o něco dál od sebe než jsme zvyklí, ale pořád spolu v blízkém kontaktu.

Svět se dál točí a vítr fouká, jsme tu stále pro vás plně k dispozici, využíváme nejmodernější technologie ke vzájemné komunikaci a k podpoře našich kandidátů na on-line pohovorech, a pozorujeme, že většina našich klientů zvládá situaci skvěle a vše pokračuje „as usual“, čehož důkazem je i 7 nových placementů, které se nám podařilo v posledních 4 dnech dotáhnout a dalších mnoho on-line pohovorů na pořadu v tomto týdnu.

Držím všem pěsti, ať tuto hektickou dobu zvládneme a pokud byste se chtěli odreagovat od celodenních negativních zpráv, doporučuji dnes ve 20:00 náš  INSTAGRAM, kde ve stories mí kolegové spustí kvíz na téma: „Jak znáš členy BW?“ (který vás, věřím, pobaví) Jakub Konečný

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top