Diverzita

Obvykle černobílý 𝗕𝗥𝗜𝗗𝗚𝗘𝗪𝗔𝗧𝗘𝗥 se na měsíc duhově zabarví.

Proč?
Protože podporujeme odlišnost a různorodost, kterou právě duha symbolizuje.

Už od založení firmy jsme chtěli vytvořit prostředí, kde absolutní otevřenost bude automatickou součástí firemní kultury.

Prostředí, kde bude už ve dveřích našim zaměstnancům i kontraktorům jasné, že je nikdy nikdo nebude odsuzovat za odlišný věk, rasu, zdravotní stav, víru nebo identitu. Že budeme zkrátka dbát na to, aby se u nás cítili dobře.

Možná jste si všimli, že jsme pár měsíců zpátky začali s BW RUN, což je náš způsob, jak se přihlásit k hodnotám charitativního běhu Fun&Run s heslem „Vyběhni s homofobií a stigmatizací HIV pozitivních lidí!“.

Stojíme o to, aby otevřenost byla přirozená pro co nejvíce lidí, se kterými se potkáváme. Nikdy nevíme, kdy my sami oceníme, že jdeme ráno do práce, kde se nemusíme omlouvat za to, že nespadáme mezi většinu.

Jsme hrdí, že s vámi můžeme o těchto hodnotách mluvit. Chceme veřejně podpořit dobrou věc – ale jednou ročně je málo! Pojďme tedy odhodit předsudky a zaměřme se na to, jak si vzájemně vytvořit (nejen) v práci příjemnější podmínky a atmosféru respektu.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top