Volné pozice

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám svoje CV a my se vám ozveme.

Více zde

Startup s mezinárodním přesahem, který má vyvinutou aplikaci pro smart-buildings hledá backend PHP vývojáře, který jim po velké úspěšné akvizici mezinárodních klientů pomůže s vývojem API "integrační platformy

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

A small family company with clients based in the UK is looking for a PHP developer who has at least 4 years of experience with Laravel framework (and ideally knowledge of Vue.js, or general experience with JavaScript for a couple of years).

Číst dál

Fulltime, IČO

Česká pobočka světově známé pojišťovny hledá do svých řad začínajícího C# developera, který by měl zájem se podílet na údržbě a rozvoji aplikačního portfolia postaveného primárně v .NET. Pokud máš alespoň jeden rok zkušeností se C# a rozumíš základům MS SQL, pak se nám neváhej ozvat.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Česká společnost s mezinárodními ambicemi v logistice hledá vývojáře, kteří by mohli pomoct s vývojem systému pro propojení všech našich partnerů (logistických, finančních atd.)

Číst dál

Fulltime, HPP, IČO
Praha

Věnuješ se analytice a rád by ses podílel na návrhu software řešení v podobě modelů/diagramu? V jedné z top mezinárodních konzultačních společností můžeš dostat příležitost - do týmu zabývajícího se komplexními ecommerce řešeními se hledá juniorní analytik, od kterého se neočekává velká praxe, ale spíš zájem o dané odvětví.

Číst dál

Fulltime, HPP, IČO, Parttime
Praha

Moderní SW house s vlastním produktem hledá mediorní fullstack developery se znalostí Vue.js a Javy, kteří se budou podílet na vylepšení hlavní cloudové aplikace společnosti.

Číst dál

Fulltime, HPP, IČO
Praha

Pro mezinárodně uznávanou konzultační společnost hledáme Salesforce vývojáře, kteří doplní cca 15ti členný technicky zaměřený SF tým, který aktuálně řeší projekt pro švýcarskou neziskovou společnost, nicméně práce je dostatek a pozice je dlouhodobá. Setkáte se zde s projekty pro klienty z celého trhu, bez konkrétního úzkého zaměření. Ač je firma korporátem, tak uvnitř týmu dostanete dostatek volnosti 🙂 Přesto, nyní hledáme primárně seniorní vývojáře, příležitost může dostat i šikovný junior.

Číst dál

Fulltime, HPP, IČO
Praha

Hladáme seniorního Android Developera, který je schopný navrhout vlastní a komplexní řešení a má za sebou řadu úspěšných projektů.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá QA engineera zaměřeného na automatizaci.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Pro přední evropskou retailovou společnost hledáme zkušeného síťového administrátora, jehož náplní práce bude zajištění bezproblémového fungování prodejen po celé České Republice.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Spravovať verzie balíkov a koordinovať ich prípravu na nasadenie. Vývoj, údržba a konfigurácia skriptov do nástrojov pre vytváranie a kontinuálne nasadzovanie releasov (konfigurácie a vlastné skripty pre Maven, Jenkins, Git). Rozvíjať a zlepšovať procesy nasadzovania komponentov.

Číst dál

Fulltime, IČO
Bratislava

Projekt zaměřený na vývoj globální platformy k digitalizaci lékařských předpisů pro jednu z největších farmaceutických společností na světě.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Tvým úkolem bude designování, stavba a údržba SW komponent, práce s CI/CD pipeline v Oracle/Java prostředí, příprava a exekuce automatizovaných testů a monitorování prostředí kvůli zajištění nejnižší možné výpadkovosti.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Hledáme kandidáta na pozici Java Developer pro klienta, kterým je mezinárodní, velmi stabilní logistická společnost s IT centrem v Praze. IT centrum pomáhá v rámci společné skupiny s interními projekty, kterých jsou desítky až stovka, takže ti nehrozí, že by ses nudil. Plno možností pro osobní i profesní růst. Nabírá se i v době krize, bez nutnosti se fyzicky potkat. Homeoffice 1 - 2 x týdně není časem problém.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá Administrátora zaměřeného na virtualizaci postavené na VMware.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha