Volné pozice

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám svoje CV a my se vám ozveme.

Více zde

Mladá a rychle se rozvíjející softwarová firma, jejíž tým drží pohromadě v práci i mimo ni, hledá mediorního Angular Developera, který se chce rozvíjet v oblasti vývoje FE a nebojí se ponořit ani do světa mobilních aplikací. 

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Hladáme seniorního Android Developera, který je schopný navrhout vlastní a komplexní řešení a má za sebou řadu úspěšných projektů.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Hledáme SCRUM Mastera, který bude mít na starosti novou štábní kulturu. Bude pomáhat vývojovému týmu se zlepšením a zefektivnění stávajících interních procesů. Ideálně chceme najít partnera, na kterého se všichni členové vývojového týmu mohou obrátit.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Hledáme Product Ownera, který bude mít za úkol maximalizovat hodnotu koncového produktu a optimalizovat hodnotu práce celého týmu. Musí tedy být schopný efektivně komunikovat jak s produkčním týmem na jedné straně, tak se všemi stakeholdery projektu na druhé straně. Musí být schopný každý Sprint získat kvalitní zpětnou vazbu od koncových uživatelů produktu a ostatních stakeholderů a tuto zpětnou vazbu jasně a srozumitelně předat produkčnímu týmu.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá QA engineera zaměřeného na automatizaci.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Pro přední evropskou retailovou společnost hledáme zkušeného síťového administrátora, jehož náplní práce bude zajištění bezproblémového fungování prodejen po celé České Republice.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Spravovať verzie balíkov a koordinovať ich prípravu na nasadenie. Vývoj, údržba a konfigurácia skriptov do nástrojov pre vytváranie a kontinuálne nasadzovanie releasov (konfigurácie a vlastné skripty pre Maven, Jenkins, Git). Rozvíjať a zlepšovať procesy nasadzovania komponentov.

Číst dál

Fulltime, IČO
Bratislava

 Pro významnou pojišťovnu na českém trhu hledáme IT/Business analytika, který bude zejména komunikovat s businessem nové požadavky na dva primární core systémy, jeden pro správu životního pojištění a druhá na to navázaná obchodní aplikace. Úkolem je pak překládat tyto požadavky jako zadání pro vývoj.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Projekt zaměřený na vývoj globální platformy k digitalizaci lékařských předpisů pro jednu z největších farmaceutických společností na světě.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Tvým úkolem bude designování, stavba a údržba SW komponent, práce s CI/CD pipeline v Oracle/Java prostředí, příprava a exekuce automatizovaných testů a monitorování prostředí kvůli zajištění nejnižší možné výpadkovosti. 

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Hledáme kandidáta na pozici Java Developer pro klienta, kterým je mezinárodní, velmi stabilní logistická společnost s IT centrem v Praze. IT centrum pomáhá v rámci společné skupiny s interními projekty, kterých jsou desítky až stovka, takže ti nehrozí, že by ses nudil. Plno možností pro osobní i profesní růst. Nabírá se i v době krize, bez nutnosti se fyzicky potkat. Homeoffice 1 - 2 x týdně není časem problém.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá Administrátora zaměřeného na virtualizaci postavené na VMware.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá DevOpsaka, který se neboji přínést vlastní invenci do řešení problémů.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Dynamické end-to-end projekty v malých tímoch, okrem samotného vývoja sa podieľajú aj na dizajne riešení. PHP7, SQL (idealne MySQL), Laravel, Symfony, Git.

Číst dál

Fulltime, HPP
Bratislava

Pozice QA Engineera pro mezinárodní společnosti se start-upovou kulturou, která je lídr na světovým trhu v oblasti správy cloudových dat.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha