Volné pozice

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám svoje CV a my se vám ozveme.

Více zde

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá DevOpsaka, který se neboji přínést vlastní invenci do řešení problémů.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Dynamické end-to-end projekty v malých tímoch, okrem samotného vývoja sa podieľajú aj na dizajne riešení. PHP7, SQL (idealne MySQL), Laravel, Symfony, Git.

Číst dál

Fulltime, HPP
Bratislava

Pozice QA Engineera pro mezinárodní společnosti se start-upovou kulturou, která je lídr na světovým trhu v oblasti správy cloudových dat.

Číst dál

Fulltime, IČO
Praha

Hledáme zkušeného PHP vývojáře, který by se podílel na sestavení komplexní webové služby se zajímavými technologiemi. Jedná se o vývoj nové aplikace od A do Z. Aplikace je navržena jako kompletní serverless řešení, u kterého je kladen důraz na možnost zpracování velkého množství dat, performance, datovou analýzu a rozšíření do celé Evropy. Celý vývoj je řízený agilním způsobem po 14 denních sprintech.

Číst dál

Fulltime
Praha

Ako člen tímu sa budete podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

Číst dál

Fulltime, HPP
Bratislava

Pozice podílející se na vývoji plaftormy pro automatizované obchodování a investování za použití algoritmizace. Pokud jste matematicky založený, hledáte kolektiv elitních C# developerů a baví Vás řešit věci do detailu, tak je toto pro Vás skvělá příležitost.

Číst dál

Fulltime, HPP
Praha