Available positions

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám svoje CV a my se vám ozveme.

Více zde

Česká společnost s mezinárodními ambicemi v logistice hledá vývojáře, kteří by mohli pomoct s vývojem systému pro propojení všech našich partnerů (logistických, finančních atd.)

Read More

Fulltime, HPP, IČO
Praha

Věnuješ se analytice a rád by ses podílel na návrhu software řešení v podobě modelů/diagramu? V jedné z top mezinárodních konzultačních společností můžeš dostat příležitost - do týmu zabývajícího se komplexními ecommerce řešeními se hledá juniorní analytik, od kterého se neočekává velká praxe, ale spíš zájem o dané odvětví.

Read More

Fulltime, HPP, IČO, Parttime
Praha

Moderní SW house s vlastním produktem hledá mediorní fullstack developery se znalostí Vue.js a Javy, kteří se budou podílet na vylepšení hlavní cloudové aplikace společnosti.

Read More

Fulltime, HPP, IČO
Praha

Pro mezinárodně uznávanou konzultační společnost hledáme Salesforce vývojáře, kteří doplní cca 15ti členný technicky zaměřený SF tým, který aktuálně řeší projekt pro švýcarskou neziskovou společnost, nicméně práce je dostatek a pozice je dlouhodobá. Setkáte se zde s projekty pro klienty z celého trhu, bez konkrétního úzkého zaměření. Ač je firma korporátem, tak uvnitř týmu dostanete dostatek volnosti 🙂 Přesto, nyní hledáme primárně seniorní vývojáře, příležitost může dostat i šikovný junior.

Read More

Fulltime, HPP, IČO
Praha

Hladáme seniorního Android Developera, který je schopný navrhout vlastní a komplexní řešení a má za sebou řadu úspěšných projektů.

Read More

Fulltime, IČO
Praha

Hledáme SCRUM Mastera, který bude mít na starosti novou štábní kulturu. Bude pomáhat vývojovému týmu se zlepšením a zefektivnění stávajících interních procesů. Ideálně chceme najít partnera, na kterého se všichni členové vývojového týmu mohou obrátit.

Read More

Fulltime, IČO
Praha

Hledáme Product Ownera, který bude mít za úkol maximalizovat hodnotu koncového produktu a optimalizovat hodnotu práce celého týmu. Musí tedy být schopný efektivně komunikovat jak s produkčním týmem na jedné straně, tak se všemi stakeholdery projektu na druhé straně. Musí být schopný každý Sprint získat kvalitní zpětnou vazbu od koncových uživatelů produktu a ostatních stakeholderů a tuto zpětnou vazbu jasně a srozumitelně předat produkčnímu týmu.

Read More

Fulltime, IČO
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá QA engineera zaměřeného na automatizaci.

Read More

Fulltime, IČO
Praha

Pro přední evropskou retailovou společnost hledáme zkušeného síťového administrátora, jehož náplní práce bude zajištění bezproblémového fungování prodejen po celé České Republice.

Read More

Fulltime, HPP
Praha

Spravovať verzie balíkov a koordinovať ich prípravu na nasadenie. Vývoj, údržba a konfigurácia skriptov do nástrojov pre vytváranie a kontinuálne nasadzovanie releasov (konfigurácie a vlastné skripty pre Maven, Jenkins, Git). Rozvíjať a zlepšovať procesy nasadzovania komponentov.

Read More

Fulltime, IČO
Bratislava

Projekt zaměřený na vývoj globální platformy k digitalizaci lékařských předpisů pro jednu z největších farmaceutických společností na světě.

Read More

Fulltime, IČO
Praha

Tvým úkolem bude designování, stavba a údržba SW komponent, práce s CI/CD pipeline v Oracle/Java prostředí, příprava a exekuce automatizovaných testů a monitorování prostředí kvůli zajištění nejnižší možné výpadkovosti.

Read More

Fulltime, HPP
Praha

Hledáme kandidáta na pozici Java Developer pro klienta, kterým je mezinárodní, velmi stabilní logistická společnost s IT centrem v Praze. IT centrum pomáhá v rámci společné skupiny s interními projekty, kterých jsou desítky až stovka, takže ti nehrozí, že by ses nudil. Plno možností pro osobní i profesní růst. Nabírá se i v době krize, bez nutnosti se fyzicky potkat. Homeoffice 1 - 2 x týdně není časem problém.

Read More

Fulltime, HPP
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá Administrátora zaměřeného na virtualizaci postavené na VMware.

Read More

Fulltime, HPP
Praha

Společnost pohybující se v oblasti bankomatových produktů s mezinárodním zastoupením hledá DevOpsaka, který se neboji přínést vlastní invenci do řešení problémů.

Read More

Fulltime, IČO
Praha