QA Engineer

Fulltime, IČO
Praha
Zveřejněno před 4 měsíci

Základní informace:

Pozice QA Engineera pro mezinárodní společnosti se start-upovou kulturou, která je lídr na světovým trhu v oblasti správy cloudových dat.

Náplň práce a technologie:

  • Testování nových produktů a analýza stávajících funkcí
  • Individuální testovaní komponentů a vlastností produktu
  • Testování virtuální infrastruktury (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V
  • Pokročilá znalost operačních systémů Windows, Linux nebo Unix.
  • Zkušenosti s prací s databázemi, jako je Microsoft SQL Server nebo Oracle Database.
  • Zkušenosti se síťovými technologiemi a systémy (DNS, DHCP, základní nastavení sítě atd.)
  • Dobrá znalost Anglického jazyka.

Finance + Benefity:

  • 50 000 – 100 000 Kč /HPP
  • Vynikající profesní a kariérní příležitosti v mezinárodním týmu talentovaných a energických lidí.
  • Konkurenceschopný plat a pravidelné zvyšování mezd.
  • Balíček velkorysých výhod od prvního dne vašeho zaměstnání, který zahrnuje: program prémiového zdravotního pojištění pro vás a vaše děti, doplatky za nemocenskou dovolenou, kurzy angličtiny, stravenky, kartu MultiSport, průkaz hromadné dopravy, smlouvu na mobilní telefon a mnoho dalších.
  • Flexibilní pracovní doba, žádná byrokracie nebo formalismus.
  • Profesionální školení a vzdělávání, včetně kurzů a konferencí, interních setkání a neomezeného přístupu do online knihovny.
  • Balíček pro stěhování pro kandidáty žijící mimo Prahu: jeden další plat jako jednorázová platba.

Datum nástupu

  • ihned

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníLinux, SQL
Práce z domovaANO

Požádat online