Medior Fullstack Developer (376)

Fulltime, HPP, IČO
Praha
Zveřejněno před 3 měsíci

Základní informace:

Moderní SW house s vlastním produktem hledá mediorní fullstack developery se znalostí Vue.js a Javy, kteří se budou podílet na vylepšení hlavní cloudové aplikace společnosti.

Náplň práce a technologie:

V rámci nově vznikajícího týmu budeš se svými kolegy zodpovědný za vývoj moderní frontendové aplikace postavené ve Vue.js. Ke své práci se ti ale budou hodit i znalosti Javy, ty totiž využiješ např. při programování API endpoint, které budeš pro svůj FE kód potřebovat. V případě, že máš zkušenosti s vedením týmu, je zde i možnost vzít si celý tým pod svá křídla a podílet se tak aktivně na rozvoji svých kolegů.

Finance + benefity:

  • 80 – 100 000 Kč/HPP
  • až 6000 Kč/MD/IČO
  • možnost HO 2-3 dny v týdnu
  • mezinárodní prostředí
  • friendly firemní kultura
  • příspěvky na vzdělávání

Datum nástupu:

  • ihned

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníFullstack, Java, Vue.js
Práce z domovaANO

Požádat online